picture of two people shaking hands
Prodej nemovitosti

Prodávat si nemovitost sám je jako si sám operovat slepé střevo!

Rozhodli jste se prodat svou nemovitost - věřte, že pořízení několika fotografií mobilem a vyvěšením na internet začínáte řešit jednu z nejsložitějších transakcí v životě běžného člověka od konce a bez záruky. Nad informacemi a fotografiemi na internetu ztrácíte kontrolu.

Uvažovali jste někdy nad tím, kolik lidí, o kterých nic nevíte, si pustíte do bytu, či domu, ochotně a podrobně jim vše ukážete? Ocitáte se v uzavřeném prostoru s člověkem, či více lidmi, které byste si běžně domů nepozvali. Fotografie prázdného domu i s přesným určením láká zloděje a sběrače.

Tyto informace jsou volně dostupné celé měsíce i déle.

Prodej nemovitosti je mnohdy spojen se stresem - rodinné události, stěhování, změna partnera, zaměstnání, dědictví - k majetku máme osobní a citový vztah a to nám brání v objektivním přístupu k obchodnímu případu a volbě správné strategie prodeje - bezpečného, profesionálně vedeného.

Příprava k prodeji (vyklizení nemovitosti, homestaging , zpracování prezentace, inzerce) zajistíme PENB (průkaz energetické náročnosti budovy), odhad nemovitosti, právní servis, prohlídky, přepisy dodavatelů služeb a energií na nové vlastníky
Naše spolupráce s majiteli nemovitostí je vždy založena na kvalitní smlouvě, která umožňuje dovést obchodní případ do zdárného konce ke spokojenosti jak prodávajícího, tak posléze i kupujcího, transparentně a bezpečně pro všechny zúčastněné. Krok za krokem Vás provedeme celou transakcí a vše v klidu prokonzultujeme a připravíme. Konkrétní reference na požádání rádi dodáme. V průběhu prodeje nabízíme možnost konzultace s právníkem na naše náklady.
Co k tomu potřebujeme: co nejpodrobnější informace o nemovitosti, její historii, stavebních úpravách a rekonstrukcích, plánky, rozměry, nabývací tituly, kontakty na dodavatele energií, vody atd.